| Model numarası. | DSB70II |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| HS KODU | 8477301000 |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| istasyon | Bir İstasyon veya İki İstasyon |
|---|---|
| Otomatik yanıp sönme | mevcut |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
| Son ses | 5L |
| Su akışı | 100L/dak |
| Çıkış (kg/saat) | 100 Kg/saat |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |
| Su akışı | 100L/Dk |
| Vida Çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, LDPE, PP |
| Sıkma Kuvveti | 68KN |
| Şablon boyutu | 380*450mm |
| vida L / D Oranı | 28 L/D |
|---|---|
| İstasyon numarası | Tek |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida çapı | 100MM |
| Şartname | ABLD100 |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
|---|---|
| Su basıncı | 0.4-0.6Mpa |
| Son ses | 5L |
| Model numarası. | DSB80II |
| Soğutma Ortamı | Su |
| Şartname | ABLB90-30L |
|---|---|
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Taşıma Paketi | film paketleme |
| Model numarası. | ABLB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun Malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |
| Su akışı | 100L/Dk |