| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şart | Yeni |
| birleştirme | Boyun Kısmı ve Alt Kısmı Çıkarılabilir |
| Soğutma sistemi | ayrı soğutma sistemi |
| Sıkma kuvveti | 600 Kn |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida çapı | 100MM |
| Marka | Dawson |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şart | Yeni |
| birleştirme | Boyun Kısmı ve Alt Kısmı Çıkarılabilir |
| Soğutma sistemi | ayrı soğutma sistemi |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| vida L / D Oranı | 25 L/D |
| ağırlık | 22,5 Ton |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Vida çapı | 100MM |
| Şartname | ABLD100 |
| Ekstruder Motor Gücü(kW) | 22 kw |
|---|---|
| Kalıp Plakası Boyutu (Yükseklik) (mm) | 420 mm |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Anahtar satış noktaları | Kullanımı Kolay |
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, F |
| Vida çapı | 120MM |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| istasyon numarası | Bekar |
| Vidalı Tahrik Gücü | 75 KW |
| Uygun ürün hacmi | 100-250 lt |
| Şişirme Tipi | Streç Şişirme |
|---|---|
| Ana bileşenler | Rulman, Motor, Pompa, Dişli, PLC, Basınçlı kap, Motor, Dişli kutusu |
| Plastik İşleme | EVCİL HAYVAN |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |