| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Vida çapı | 100MM |
|---|---|
| İstasyon numarası | Tek |
| HDPE Çıkışı | 200 kg / h |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Plastik İşleme | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 1 galon |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 400~600 adet/saat |
| Vida çapı | 45mm |
| Vidalı Tahrik Gücü | 10kw |
| Vidalı Isıtma Kapasitesi | 2.6Kw |
| Model numarası. | DSB80-30L |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Vida çapı | 80mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 10~30L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 270KN |
| Şablon boyutu | 680*660mm |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |
| istasyon | Bir İstasyon veya İki İstasyon |
|---|---|
| Otomatik Sönme | Mevcut |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
| Son ses | 5L |
| Soğutma Ortamı | Su |
| Model numarası. | DSB80II |
|---|---|
| istasyon | Bir İstasyon veya İki İstasyon |
| Otomatik Sönme | Mevcut |
| Üretim yeri | Çin |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |