| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Şart | Yeni satışlar |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Garanti | 24 ay |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme, Streç Şişirme |
| Başvuru | Şişe, su deposu, bidon, oyuncak |
| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Cooling System | Air Cooling |
| Driving System | Servo Motor |
| Heating System | Electric Heating |
| Material | Plastic |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Şanzıman, Motor, Pompa |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PC, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Plastik İşlenmiş | PP, HDPE, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
|---|---|
| Vida çapı | 100 mm |
| İsim | plastik dambıl yapma makinesi |
| istasyon numarası | Bekar |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Kontrol sistemi | PLC |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| Sürüş sistemi | servo motor |
| Isıtma sistemi | Elektrikli ısıtma |
| Malzeme | plastik |
| Başvuru | PET şişe, Kavanoz, kutular... |
|---|---|
| Şişirme Tipi | enjeksiyonlu şişirme kalıplama |
| Gerilim | Müşterinin ülkesine göre |
| Durum | yeni |
| Ambalaj bilgileri | Machine are packed with plastic film; Makine plastik film ile paketlenmiştir; auxil |