| Boyut(U*G*Y) | 3.8X1.5X3.2M |
|---|---|
| Sıkma Kuvveti | 80kn |
| Otomasyon | Tam otomatik |
| Ağırlık (kg) | 5000 kg |
| Ambalaj bilgileri | Machine are packed with plastic film; Makine plastik film ile paketlenmiştir; auxil |
| Temel bileşenler | Motor, PLC |
|---|---|
| sıkma kuvveti | 80kn |
| Vida çapı | 40mm |
| Makine Testi | Tedarik edilen |
| Ambalaj bilgileri | Machine are packed with plastic film; Makine plastik film ile paketlenmiştir; auxil |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Ürün adı | Enjeksiyonlu kalıp makinası |
|---|---|
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | Müşteri gerektiği gibi |
| İçin kullanılır | Tüp konektörü, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Ürün adı | Enjeksiyonlu kalıp makinası |
|---|---|
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | müşteri gerektiği gibi |
| İçin kullanılır | Boru bağlantısı, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Product Name | Injection Molding Machine |
|---|---|
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | müşteri gerektiği gibi |
| İçin kullanılır | Boru bağlantısı, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Ürün adı | Enjeksiyonlu kalıp makinası |
|---|---|
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | müşteri gerektiği gibi |
| İçin kullanılır | Boru bağlantısı, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Ürün adı | Enjeksiyonlu kalıp makinası |
|---|---|
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | müşteri gerektiği gibi |
| İçin kullanılır | Boru bağlantısı, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Ürün adı | Enjeksiyonlu kalıp makinası |
|---|---|
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | müşteri gerektiği gibi |
| İçin kullanılır | Boru bağlantısı, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Durum | yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 Yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |