| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
|---|---|
| Kuru döngü | 360 adet/saat |
| Vida çapı | 100 mm |
| Vida L/D oranı | 28 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 55 kw |
| Şişirme Tipi | Streç Şişirme |
|---|---|
| Plastik İşleme | PET, PC, PE/PP |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| kuru döngü | 1000 Adet/Saat |
| Vida çapı | 65 mm |
| Vida L/D Oranı | 24 |
| Vida sürücü gücü | 18,5 kw |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 30L |
|---|---|
| Kuru döngü | 300 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 |
| Vidalı Tahrik Gücü | 37 KW |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Ürün yelpazesi | 10~30L |
|---|---|
| üretkenlik | 45~60BPH |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 |
| Vidalı Tahrik Gücü | 37 KW |
| Uygulamalar | Jerry Kutular, Şişeler, Galon |
|---|---|
| Maksimum Ürün Hacmi | 15L |
| Uygun Malzeme | HDPE, PP, AYPE, PVC, PC, PS |
| istasyon numarası | çift istasyon |
| Katman Opsiyonel | Çoklu Katman Mevcut |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |