| sıkma kuvveti | 2300 KN |
|---|---|
| Enjeksiyon Ağırlığı | 1006g (evcil hayvan) |
| Bağlantı Çubuğu Arasındaki Boşluk | 520*520mm |
| Kalıp Kalınlığı | 200~530mm |
| Merdane vuruşu | 475mm |
| Hacim | 100ML-300L |
|---|---|
| Kullanımı | Enjeksiyonlu kalıp makinası |
| Boşluk | Tek Kavite\ Çoklu Kavite |
| kalıp ömrü | 1.000.000'den fazla kez |
| Ürün Adı | Kapaklar, kapaklar, preformlar, kapaklar... |
| Hacim | 100ML-300L |
|---|---|
| Kullanımı | Enjeksiyonlu kalıp makinası |
| Boşluk | Tek Kavite\ Çoklu Kavite |
| kalıp ömrü | 1.000.000'den fazla kez |
| Ürün Adı | Kapaklar, kapaklar, preformlar, kapaklar... |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 720mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 720mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 378 |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 680 mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 680 mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 580 |
| Plastik İşlenmiş | PP, ABS, PET, PPR, HDPE, Polistiren, PE, LDPE |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 554mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 55mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 200 |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 680 |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 680 |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 580 |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 680 |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 680 |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 580 |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 680 |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 680 |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 580 |
| Ürün adı | Enjeksiyonlu kalıp makinası |
|---|---|
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | müşteri gerektiği gibi |
| İçin kullanılır | Boru bağlantısı, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |