| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 680 |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 680 |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 580 |
| Enjeksiyon Kalıplama Makinesi Sınıflandırması | PET Preform Üretim Enjeksiyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Enjeksiyon basıncı | 160 MPa |
| Kalıp Kalınlığı | 280-710 mm |
| Ejektör tonajı | 3280KN |
| İtici Numarası | 13 adet |
| Enjeksiyon Kalıplama Makinesi Sınıflandırması | PET Preform Üretim Enjeksiyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Enjeksiyon basıncı | 160 MPa |
| Kalıp Kalınlığı | 280-710 mm |
| Ejektör tonajı | 3280KN |
| İtici Numarası | 13 adet |
| Vida çapı | 56 mm |
|---|---|
| Çekim hacmi(teorik) | 788 cm³ |
| atış ağırlığı | 709 gr |
| Enjeksiyon basıncı | 178 Mpa |
| enjeksiyon oranı | 210 g/sn |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 630mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 600 mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 543 |
| Ürün adı | Enjeksiyonlu kalıp makinası |
|---|---|
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | müşteri gerektiği gibi |
| İçin kullanılır | Boru bağlantısı, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Dil ayarları | Çince ve İngilizce işletim paneli |
|---|---|
| İçin kullanılır | Boru bağlantısı, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Satış sonrası servis sağlandı | Videolu teknik destek, Ücretsiz yedek parça, Saha kurulumu |
| Gerilim | müşteri gerektiği gibi |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 200 gr/s |
| Enjeksiyon Kalıplama Makinesi Sınıflandırması | Şişe Kapağı kapağı Enjeksiyon Makinesi Yapımı |
|---|---|
| Enjeksiyon basıncı | 148 MPa |
| Kalıp Kalınlığı | 180-470mm |
| Ejektör tonajı | 70KN |
| İtici Numarası | 5 parça |
| Enjeksiyon Kalıplama Makinesi Sınıflandırması | PET Preform Üretim Enjeksiyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Enjeksiyon basıncı | 160 MPa |
| Kalıp Kalınlığı | 280-710 mm |
| Ejektör tonajı | 3280KN |
| İtici Numarası | 13 adet |
| sıkma kuvveti | 1700 KN |
|---|---|
| Injection weight | 527g (PET) |
| Bağlantı Çubuğu Arasındaki Boşluk | 460*460mm |
| Mould thickness | 180~500mm |
| Merdane vuruşu | 435mm |