| vida L / D Oranı | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Teorik Enjeksiyon Kapasitesi | 238cm3 |
| Max.Hidrolik Basınç | 140kg/Cm |
| Vida darbesi | 190mm |
| Kelepçe tonajı | 600KN |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |
| Vida çapı | 85 MM |
|---|---|
| Çekim hacmi(teorik) | 2418 cm³ |
| AĞIRLIK AĞIRLIĞI | 2200 G |
| Enjeksiyon basıncı | 167 MPa |
| Enjeksiyon Hızı | 482 g/sn |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Makine Ölçüleri | 6.8×3.3×5 |
| devre açıcı | Schneider |
| Yağ Deposu Kapasitesi | 850L |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Makine Ölçüleri | 6.8×3.3×5 |
| devre açıcı | Schneider |
| Yağ Deposu Kapasitesi | 850L |
| Otomatik | - Evet. |
|---|---|
| bilgisayarlı | Bilgisayarsız |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Model NO. | ABLB65I |
|---|---|
| İstasyon | Çift istasyonlu çift kalıp başı |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 2 litre |
| Sıkıştırma sistemi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Menşei Yeri | Jiangsu, Çin |
| vida L / D Oranı | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Teorik Enjeksiyon Kapasitesi | 238cm3 |
| Max.Hidrolik Basınç | 140kg/Cm |
| Vida darbesi | 190mm |
| Kelepçe tonajı | 600KN |