| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| Parison Kontrol Sistemi | M00G 200 puan |
|---|---|
| Mikro bilgisayar kontrol sistemi | Wisetech |
| sıcaklık kontrolörü | Wisetech |
| Yardımcı Röle | Omron |
| kontaktör | Schneider |
| Screw Diameter | 40mm |
|---|---|
| Screw L/D Ratio | 20.5:1 |
| Teorik Enjeksiyon Kapasitesi | 238cm3 |
| Injection Pressure | 174Mpa |
| Max. Hydraulic Pressure | 140Kg/cm |
| vida L / D Oranı | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Teorik Enjeksiyon Kapasitesi | 238cm3 |
| Max.Hidrolik Basınç | 140kg/Cm |
| Vida darbesi | 190mm |
| Kelepçe tonajı | 600KN |
| vida L / D Oranı | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Teorik Enjeksiyon Kapasitesi | 238cm3 |
| Max.Hidrolik Basınç | 140kg/Cm |
| Vida darbesi | 190mm |
| Kelepçe tonajı | 600KN |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |