| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| Vida çapı | 40mm |
|---|---|
| Screw L/D Ratio | 20.5:1 |
| Teorik Enjeksiyon Kapasitesi | 238cm3 |
| Injection Pressure | 174Mpa |
| Max. Hydraulic Pressure | 140Kg/cm |
| vida L / D Oranı | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Teorik Enjeksiyon Kapasitesi | 238cm3 |
| Max.Hidrolik Basınç | 140kg/Cm |
| Vida darbesi | 190mm |
| Kelepçe tonajı | 600KN |
| Vida çapı | 85 MM |
|---|---|
| Çekim hacmi(teorik) | 2418 cm³ |
| AĞIRLIK AĞIRLIĞI | 2200 G |
| Enjeksiyon basıncı | 167 MPa |
| Enjeksiyon Hızı | 482 g/sn |
| Başvuru | Davul, Masa Tahtası, Barikatlar, Medikal Yatak Tahtası |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Şişirme Makinesi Ağırlığı | 20 |
| makine boyutu | 6.8×3.3×5 |
| PLC kontrolü | MITSUBISHI |
| Otomatik | - Evet. |
|---|---|
| bilgisayarlı | Bilgisayarsız |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
|---|---|
| Malzeme | PC HDPE PP |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Uygulanabilir Endüstriler | Kimyasal Konteyner |