| Video giden denetimi | sağlamak |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Başvuru | şişe, bidon, kavanoz, galon |
| Boyut (L*G*Y) | 3.9*2.2*2.6 |
| Otomatik | - Evet. |
|---|---|
| bilgisayarlı | Bilgisayarsız |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Applications | Cutting Necks of Bottles, Jars |
|---|---|
| Makine adı | Otomatik Şişe Boyun Kesme Makinası |
| makine özellikleri | 800*420*850mm |
| Nakliye ambalajı | Film ve Ahşap Kasalar |
| Sertifika | SGS,CE |
| Başvurular | Şişelerin, Kavanozların Boyunlarının Kesilmesi |
|---|---|
| Makine adı | Otomatik Şişe Boyun Kesme Makinası |
| makine özellikleri | 800*420*850mm |
| Nakliye ambalajı | Film ve Ahşap Kasalar |
| Sertifika | SGS,CE |
| Başvurular | Şişelerin, Kavanozların Boyunlarının Kesilmesi |
|---|---|
| Makine adı | Otomatik Şişe Boyun Kesme Makinası |
| makine özellikleri | 800*420*850mm |
| Nakliye ambalajı | Film ve Ahşap Kasalar |
| Sertifika | SGS,CE |
| Başvurular | Şişelerin, Kavanozların Boyunlarının Kesilmesi |
|---|---|
| Makine adı | Otomatik Şişe Boyun Kesme Makinası |
| makine özellikleri | 800*420*850mm |
| Nakliye ambalajı | Film ve Ahşap Kasalar |
| Sertifika | SGS,CE |
| Başvurular | Şişelerin, Kavanozların Boyunlarının Kesilmesi |
|---|---|
| Makine adı | Otomatik Şişe Boyun Kesme Makinası |
| makine özellikleri | 800*420*850mm |
| Nakliye ambalajı | Film ve Ahşap Kasalar |
| Sertifika | SGS,CE |
| İçi boş kısım hacmi | 10~30L |
|---|---|
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim tesisi |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun Malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Hava Tüketimi(m³/mi | 1 m³/dk |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | EVET |
| Garanti | 1 yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme |
| Başvuru | Şişe, su deposu, bidon, Bidon, Anaokulu yatağı |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 Yıl, Bir Yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme, Streç Şişirme, streç şişirme makinesi |
| Başvuru | Şişe, su deposu, bidon, bidon, oyuncak |