| Şişe Hacmi (ml) | 5000ml |
|---|---|
| Maksimum Şişe Yüksekliği (mm) | 400 mm |
| Otomasyon | Otomasyon |
| Pazarlama Türü | Yeni Ürün 2020 |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Vidalı Isıtma Gücü (kW) | 6 KW |
|---|---|
| Kalıp Merdane Boyutu(Genişlik)(mm) | 290 mm |
| Hava Tüketimi(m³/mi | 0,6 m³/dk |
| Garanti | Bir yıl |
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Ürün malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Ürün | plastik enjeksiyon kalıbı, üfleme kalıbı |
| Şekillendirme modu | Plastik Enjeksiyon Kalıbı, Şişirme Kalıbı, Preform Kalıbı |
| boşluk | Tek Kavite/Çok Kavite,bir veya daha fazla,Tek/Aile |
| koşucu | Sıcak Yolluk\ Soğuk Yolluk |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
|---|---|
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Şartname | ABLB80-25L |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Model numarası. | DSB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Video giden denetimi | Sağlanan |
|---|---|
| Vidalı Isıtma Gücü (kW) | 14,1 kW |
| Çıktı (kg / h) | 70 kg/saat |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| uygun | 20L 25L Şişe |
| Sıkma kuvveti | 270 Kn |
| Isıtma Bölgesi | 4 Alüminyum Isıtıcı |