| Kalıp boşluğu ve Kesme kenarları | Paslanmaz çelik S136 |
|---|---|
| boyunluk plakası | JAPONYA malzemesi DC53, HRC62'ye göre ısıl işlem |
| Söndürme ünitesi ve maske malzemesi | Alüminyum alaşım 6061# |
| Söndürme kenarları | Şişeleri havayla soğutmak için küçük bir delik içinde, fışkırtma işleminin daha kararlı ve pürüzsüz |
| Söndürme silindiri | hepsi yüksek kaliteli Tayvan AIRTAC silindiri kullanır |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Kalıp Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik yanıp sönme | Otomatik Sönme İLE |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Vidalı Isıtma Kapasitesi | 5-6 KW |
| Model numarası. | DSB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Model numarası. | ABLB65 |
|---|---|
| Vida çapı | 65mm |
| Şart | Yeni |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 180 adet/saat |
| Vida çapı | 75 mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat Günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
|---|---|
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Model numarası. | DSB70II |
| Model numarası. | IBM65D |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Süt & Yoğurt Şişesi |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 1L |
| Kalıp Malzemesi | S136, P20, 4Cr13 |
| Üfleme Sıkıştırma Kuvveti | 40 Ton |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |