| istasyon numarası | Çift veya Tek |
|---|---|
| Makina ağırlığı | 5.5t |
| Koşul | Yeni |
| İhracat Limanı | Şanghay |
| Güç (W) | 28.5kw |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Logo Özelleştirilmiş | - Evet. |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
| İnsan gücü gerekli | 1~2 operatör |
| mühendislik hizmeti | Mühendisler kurulum eğitimi için müşterinin fabrikasına gidebilirler |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Taşıma Paketi | film paketleme |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Model numarası. | DSB70II |
| Hava Basıncı (MPa) | 0.8Mpa |
|---|---|
| Çıktı (kg / h) | 50 KG / SAAT |
| Ekstruder Motor Gücü (kW) | 11 KW |
| Hava Tüketimi(m³/dk) | 0.5 M³ / Dak |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 300L |
|---|---|
| Kuru döngü | 360 adet/saat |
| Vida çapı | 100 mm |
| Vida L/D oranı | 28 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 55 kw |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 360 adet/saat |
| Vida çapı | 100 mm |
| Vida L/D oranı | 28 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 55 kw |
| Plastik İşlenmiş | PP, HDPE, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
|---|---|
| Vida çapı | 100 mm |
| İsim | plastik dambıl yapma makinesi |
| istasyon numarası | Bekar |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Model numarası. | IBM65D |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Süt & Yoğurt Şişesi |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 1L |
| Kalıp Malzemesi | S136, P20, 4Cr13 |
| Üfleme Sıkıştırma Kuvveti | 40 Ton |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Basınçlı kap, Dişli, Pompa |
|---|---|
| Plastik İşleme | PP, HDPE, PC, ABS, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Çıktı (kg / h) | 35 kg/saat |
| Hava Tüketimi(m³/dk) | 2 m³/dk |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |