| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |
| Otomatik | - Evet. |
|---|---|
| bilgisayarlı | Bilgisayarsız |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| garanti süresi | 1 yıl |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |