| Vida Çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, LDPE, PP |
| Sıkma Kuvveti | 68KN |
| Şablon boyutu | 380*450mm |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, LDPE, PP |
| Sıkıştırma kuvveti | 68KN |
| Şablon boyutu | 380*450mm |
| Vida Çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, LDPE, PP |
| Sıkma Kuvveti | 68KN |
| Şablon boyutu | 380*450mm |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 20 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 20 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Otomatik | - Evet. |
|---|---|
| bilgisayarlı | Bilgisayarlı olmayan |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 20 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |