| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Ürün yelpazesi | 10~30L |
|---|---|
| üretkenlik | 45~60BPH |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 |
| Vidalı Tahrik Gücü | 37 KW |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| kuru döngü | 1000 Adet/Saat |
| Vida çapı | 65 mm |
| Vida L/D Oranı | 24 |
| Vida sürücü gücü | 18,5 kw |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| istasyon | Tek İstasyon |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Plastik işlenmiş | PE, HDPE |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | özelleştirilmiş |
| Otomatik | Evet |
| Maksimum Ürün Hacmi | 8 litre |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 200 adet/saat |
| Koşul | Yeni |
| Vida çapı | 75 mm |
| İhracat Limanı | Şanghay |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |