| Çıkış Kapasitesi | 180~200 adet/saat |
|---|---|
| boyut | 4.6×3×2.4(M) |
| Ağırlık | 8.2T |
| Vida | 90 mm |
| Max Kalıp Ağız | 180mm |
| Şişirme Tipi | Streç Şişirme |
|---|---|
| Ana bileşenler | Rulman, Motor, Pompa, Dişli, PLC, Basınçlı kap, Motor, Dişli kutusu |
| Plastik İşleme | EVCİL HAYVAN |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Makine Ömrü | > 20 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
| Maksimum Ürün Hacmi | 120 L |
| Sıkma kuvveti | 600KN |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Makine Ömrü | > 20 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
| Maksimum Ürün Hacmi | 120 L |
| Sıkma kuvveti | 600KN |
| Makine görünüm rengi | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Logo Özelleştirilmiş | Evet |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
| İş gücü gerekli | 1~2 operatör |
| mühendislik hizmeti | Mühendisler kurulum eğitimi için müşterinin fabrikasına gidebilirler |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| vida L / D Oranı | 25 L/D |
| ağırlık | 22,5 Ton |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Logo Özelleştirilmiş | - Evet. |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
| İnsan gücü gerekli | 1~2 operatör |
| mühendislik hizmeti | Mühendisler kurulum eğitimi için müşterinin fabrikasına gidebilirler |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |
| Model numarası. | DSB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |