| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
|---|---|
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
| Vida çapı | 75 MM |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
|---|---|
| Vida çapı | 75 MM |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| Maks. ürün hacmi | 8 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 800 adet/saat |
| Vida çapı | 75 mm |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Yağ pompası tahrik gücü | 7.5KW |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
|---|---|
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Pafta Kafası | Tek kafa |
| vida L / D Oranı | 24 L / D |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
|---|---|
| Plastik İşleme | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| Vida çapı | 75 MM |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
|---|---|
| Kuru döngü | 360 adet/saat |
| Vida çapı | 100 mm |
| Vida L/D oranı | 28 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 55 kw |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 200 adet/saat |
| Vida çapı | 75 MM |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 200 adet/saat |
| Vida çapı | 75 MM |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |